Dorota i Piotr – Gałązki

Pierwszy, premierowy wpis na nowej stronie ozdobię słowami, które otrzymałam od Młodej Pary, z których jestem strasznie dumna i którymi zwyczajnie, a może i nadzwyczajnie 🙂 chce się pochwalić.

“…MATKO JAKIE PIĘKNE!!! Agatko, jesteś wspaniała!!! Bardzo, bardzo Ci dziękujemy! Oboje wczoraj stwierdziliśmy i rodziny przyznały nam rację, że nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa! I te zdjęcia to potwierdzenie i wisienka na torcie!  Bardzo dziękujemy Ci, że byłaś z nami, nie wykonywałaś “roboty”, ale towarzyszyłaś jak przyjaciel. Chyba jeszcze tego nie mówiłam, ale jak szukaliśmy fotografa na ślub, to po przejrzeniu tysiąca stron, znaleźliśmy Ciebie i już wiedzieliśmy, że to strzał w 10! Umiejętność uchwycenia chwili i emocji, sama prawda, żadnego ślubnego pozowania, jesteś wyjątkowa i to ogromny dar, że udało nam się spotkać  DZIĘKUJEMY!!!” 

Piotr i Dorota to moja ukochana (jak każda moja :)) para. Totalnie wyjątkowi, niesamowicie przepiękni i piekielnie zdolni. Ilość epitetów w tym przypadku nie jest przypadkowa :). Tych dwoje możecie podejrzeć tu i tam w wielkim świecie teatru i telewizji, ale niech Was to nie zmyli. To cudowni ludzie, którzy swoją normalnością całkowicie mnie urzekli. W przygotowanie swojego ślubu włożyli masę pracy i serca i dzięki temu było całkowicie niepowtarzalnie. COVID nieco przeszkodził Ich planom, ale udało się Im zaprosić najbliższa rodzinę. Było kameralnie i niezwykle ciepło. W tym roku, jak już wrócimy do normalności, w gronie przyjaciół i znajomych, tupniemy razem w rytm muzyki i wzniesiemy toast za Ich szczęście i miłość.

Dorota, Piotr, raz jeszcze Wam ogromnie dziękuję i do zobaczenia!